معرفی شرکت لامپ های فوق کم مصرف

بهنور

 

کارخانجات تولیدی لامپهای فوق کم مصرف بهنور یزد در سال 1386 بعنوان اولین و تنها تولید کننده دیودهای نوری  LED در ایران شروع بکار نمود و تا به امروز موفق به ساخت انواع مختلف پاورهای نوری LED، SMD  و POWER LED گردیده است.

کارخانه با ظرفیت تولید 20000 قطعه دیود  POWER LED در هر شیفت کاری و تولید بیش از 5000 شعله انواع لامپ و پرژکتور صنعتی بعنوان بزرگترین مجتمع تولید لامپهای LED در ایران شناخته می شود.

آشنایی با بخشهای مختلف کارخانه بهنور

سالن تولید POWER LED

سالن تولید POWER LED  که بصورت CLEAN ROOM ساخته شده است می بایستی از هر گونه غبار و آلودگی مصون باشد.

خط تولید POWER LED که مشتمل بر دستگاه ها و ماشین آالات بسیار دقیق و HI TECH  بوده، در کشورهای چین، تایوان، ژاپن و آمریکا ساخته شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

خط تولید لامپ های LED  

در خط تولید، محصولات با نیروهای آموزش دیده و ماهر کلیه محصولات بهنور ساخته و آماده عرضه می گردد. استفاده از مواد اولیه مرغوب مهمترین فاکتور فاکتور در تولیدات شرکت بهنور به حساب می آید.

 در خط تولید لامپ LED امکان تولید روزانه بیش از 5000 عدد انواع لامپهای LED وجود داشته که این میزان با توجه به نوع لامپ و نوع محصول تا 7000 عدد نیز قابلیت افزایش دارد.

بخش تحقیق و توسعه R&D

مهمترین بخش فنی شرکت، بخش R&D بوده که با سرمایه گذاری مناسب در جهت دستیابی به محصولات جدید و تنوع در حال فعالیت می باشد.

این واحد همچنین وظیفه طراحی پرژکت.رها و محصولات صنعتی شرکت را بر عهده دارد.

طراحی محصولات LED جهت استفاده در اتوموبیل، چراغهای اتاق جراحی، محصولات خانگی و ....از دیگر فعالیت های این واحد به حساب می آید.

بخش خدمات پس از فروش مشتریان

کلیه محصولات شرکت بهنور دارای دو سال گارانتی بوده و این محصولات به مدت 5 سال از خدمات رایگان شرکت بهره می برد.

طول بالای لامپهای LED از جمله مهمترین دلایل توجیه اقتصادی خرید انهاست. اما همچون دیگر محصولات الکترونیکی لامپهای LED نیز از تعدادی خازن، دیود و مقاومت در سوئیچ های خود استفاده می نماید. این قطعات ساخت شرکت بهنور نبوده و از بازار تهیه می گردد. با وجود تلاش شرکت در تآمین بهترین قطعات موجود متآسفانه قطعات موجود در بازار از کیفیت خوبی برخوردار نیستند چرا که تجار وارد کننده تنها به سود خود اندیشیده و رضایت مصرف کننده برای آنها هیچ ارزشی ندارد.    

با خرابی هر یک از این قطعات لامپ LED خاموش می شود اما نسوخته که با یک کارکرد چند دقیقه ای قابل تعمیر می باشد.

بخش تعمیرات شرکت، کلیه محصولات مرجوعی از مشتریان را تعمیر نموده و سپس به ارسال مجدد آنها برای مشتریان اقدام می نماید.